logo

Доставка:


Ми пропонуємо на ваш вибір безліч способів доставки, включаючи Укрпошту і найбільш затребувані компанії-перевізники по Україні. Відправка замовлень здійснюється в день оплати, або на наступний день після оплати, в залежності від завантаженості магазину.

Щоб прискорити відправку вашого замовлення, а також переконатися в зарахуванні платежу, просимо повідомляти про сплачену суму з зазначенням часу платежу зручним вам способом (смс, емейл, телефонний дзвінок). Замовлення, про оплату яких вами не повідомлено, не потрапляють.

Терміни доставки визначаються обраною компанією-перевізником. В день відправки вам треба надіслати електронною поштою або смс номер накладної, який необхідний при отриманні замовлення в офісі компанії-перевізника.

Варіанти доставки по Україні:

1. Укрпошта — www.ukrposhta.com
2. Нова пошта — www.novaposhta.ua
3. Делівері — www.delivery-auto.com.ua/uk-ua

PrivatBank-corporate-logo-latina

Оплата:


Для вашої зручності ми пропонуємо широкий вибір способів оплати, включаючи оплату банківським переказом на карту через касу банку, термінал або систему Приват 24, а також оплату післяплатою при отриманні замовлення.

Варіанти оплати:

1. Оплата банківським переказом розрахунковий рахунок або на карту — реквізити платежу будуть у виставленому рахунку.

2. Післяплатою — можлива оплата післяплатою при виборі способу доставки через Укрпошту та Нову пошту.

Просимо врахувати, що при оплаті післяплатою компанія-перевізник стягує комісію за грошовий переказ. Для Укрпошти ця комісія становить близько 5%, для Нової пошти — 2% + 13 грн за оформлення. Таким чином, при отриманні замовлення ви оплачуєте вартість посилки, вартість доставки і комісію за накладений платіж.