Не дивлячись на те, що автоматичні коробки передач поступово заміщують механічні, залишається ще велика кількість автолюбителів, які продовжують їздити на автомобілях з МКПП і не бажають переходити на більш «просунуті» моделі. На це є цілий ряд серйозних аргументів: великий ККД, економічність і т.д. Але як і в будь-якій іншій частині авто, в МКПП виникають різні проблеми, які з часом можуть перейти у масштабні не тільки з самим вузлом, але і з пов’язаними з ним механізмами.

Так до основних несправностей у МКПП можна віднести протікання масла, шум під час роботи, самовиключення або проблемне переключення передач. Кожна з цих проблем потребує термінового усунення шляхом заміни або відновлення зламаних деталей. Деякі вважають, що схема збирання механічної коробки досить проста для того, щоб провести діагностику і ремонт своїми свилами. Але це зовсім не так.

Ремонт МКПП у спеціалізованому автосервісі є найбільш простим рішенням проблем з даним механізмом. До числа подібних автосервісів можна віднести КПП Тернопіль, де наші слюсарі мають величезний досвід у ремонті та обслуговуванні механічних коробок передач. Вони зможуть точно визначити причину поломки та запропонувати необхідні та оптимальні варіанти ремонту та заміни необхідних комплектуючих.